Київ

Велика Ідея

Платформа соціальних інновацій
Платформа працює через такі інструменти: Спільнокошт, Можливості, Практики.

#Можливості — добірка найактуальніших пропозицій для навчання, подорожей та розвитку: гранти, конкурси, стипендії, подорожі.

#Практики — медіа соціальних інновацій. Діє як бортовий журнал соціального прогресу, досліджує актуальні тренди, пропонує рішення для суспільних викликів.

Qiev Dance

крупнейших ивент-компаний Украины, заслужив признание от посетителей мероприятий, партнеров и приглашенных артистов.

Благодаря Qiev Dance, Украина множество раз становилась частью мировых турне артистов, имена которых известны каждому: Avicii, Fatboy Slim, Tiesto, Carl Cox, Paul van Dyk, ATB, Dixon, Above & Beyond, Markus Schulz, John Digweed, Paul Oakenfold, Cassius, Dash Berlin, Martin Solveig и многих других.

CANactions

CANactions - це освітня платформа, наша місія - сприяти створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати. Ми об'єднуємо найкращий світовий досвід у сферах архітектури та урбанізму, аби навчати та надихати відповідальних та активних агентів змін. 

UNIT.City

UNIT.City –– інноваційний парк для розвитку компаній, стартапів, підприємців та креативних індустрій. 

Бізнес-інфраструктура включає в себе кампуси, техно-лабораторії, акселератори, R & D центри, офіси, освітні інституції, соціальні і культурні об'єкти і багато іншого.

http://unit.city/2/

Коворкінг "Платформа"

Стильный, комфортный и современный офис всячески способствует креативному мышлению. Интерьер и творческая атмосфера коворкинга помогут вам преуспеть и найти оригинальные подходы для решения привычных задач.

Коворкинг – это гибкий офис. Планируете увеличить команду? Мы предоставим различные варианты размещения, чтобы вы смогли расшириться в удобном для вас темпе. И не переплачивали за пространство, которое не используете.

Арт-завод Платформа

самый крупный креативный кластер в Украине, расположенный на Левом берегу Киева. Пространство размещено на территории бывшего Дарницкого шёлкового комбината, общей площадью 120 тыс. кв. м. Это экосистема, объединяющая бизнес, фестивали, коворкинг, искусство, IT-сферу, моду, образование и другие индустрии креативной экономики.

Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного

Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного – єдина бібліотека державного значення з будівництва і архітектури. Створена як Наукова бібліотека при Президії Української філії Академії архітектури СРСР 26.03.1944р. (постанова РНК УРСР від 26.03.1944 г. № 244, п. 4).

Сторінки