Закарпатська область

ЗАКАРПАТСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК "БАВКА"

Багато чисельні глядачі, шанувальники Закарпатського академічного обласного театру ляльок всіх вікових категорій називають свій улюблений театр коротко – театр „Бавка”. Саме таку афішну назву взяв собі колектив театру у 2005 році. ФОТО БАВКИ. Чому саме Бавка?

Духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії

Духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії користується незмінним успіхом широкої слухацької аудиторії. Пояснюється це кількома важливими факторами: мобільністю колективу і його молодим складом, наявністю у репертуарі різножанрової, різнохарактерної музики, готовністю до нових творчих експериментів.

Симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії

Симфонічний оркестр було створено у Закарпатській обласній філармонії ще на зорі її діяльності. Керував колективом Волинський О.М. Втім колектив проіснував всього кілька років і залишився лише в згадках та на старих світлинах. Відродити його вдалося зовсім недавно – 25 листопада 2005 року.

Закарпатська обласна філармонія

Ужгород - старовинне і вельми привабливе місто, розташоване на крайньому заході України, на самому кордоні зі Словаччиною. Недаремно його ще називають «українським вікном до Європи». Сюди приїздять помилуватися древньою архітектурою й історичними пам'ятками, красою Карпат, що видніються звідусіль, та екзотичними деревами у період цвітіння.