Арт-об'єднання

UNIT.City

UNIT.City –– інноваційний парк для розвитку компаній, стартапів, підприємців та креативних індустрій. 

Бізнес-інфраструктура включає в себе кампуси, техно-лабораторії, акселератори, R & D центри, офіси, освітні інституції, соціальні і культурні об'єкти і багато іншого.

http://unit.city/2/

Арт-завод Платформа

самый крупный креативный кластер в Украине, расположенный на Левом берегу Киева. Пространство размещено на территории бывшего Дарницкого шёлкового комбината, общей площадью 120 тыс. кв. м. Это экосистема, объединяющая бизнес, фестивали, коворкинг, искусство, IT-сферу, моду, образование и другие индустрии креативной экономики.

Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея

Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея було відкрито 12 квітня 2007 року. Основна мета – послідовна підтримка, розвиток і популяризація сучасного мистецтва. Діяльність Я Галерея не обмежується організацією виставок – арт-центр проводить лекції та майстер-класи, круглі столи і дискусії, ініціює музейні проекти, організовує виставки українських художників за межами країни, збирає бібліотеку.

http://yagallery.com/

CHERNOZEM

Наш ресурс — это коммуникационная площадка для всех сфер деятельности, которые относятся к современной визуальной культуре. Авторы наших публикаций это и арт-институции, и архитектурные бюро, и издатели, и фотографы, и дизайнеры, и представители фэшн-индустрии.

IZOLYATSIA

ИЗОЛЯЦИЯ — это неприбыльная негосударственная платформа современной культуры, открытая в 2010 году в Донецке (Украина) на территории бывшего завода по производству изоляционных материалов. 9 июня 2014 года вооружённые представители самопровозглашённой «Донецкой Народной Республики» захватили эту территорию.

Агенція АртПоле

Агенція АртПоле — це незалежна культурна інституція, яка офіційно виникла в 2007 році в Києві. ЇЇ мета — створення та продюсування некомерційних інноваційних арт-проектів, як українських, так і міжнародних. Агенція АртПоле є засновником першого в Україні openair-фестивалю Шешори, який пізніше трансформувався у фестиваль АртПоле. Звуки/дії в просторі— він поєднав автентику і world-music, лендарт, пленеровий театр та перформанс. Протягом 12ти років фестиваль відбувався на різних локаціях — в Західній, Східній, Центральній та Південній Україні.